Susisiekite
Parašykite mums:
Adresuoti:

Siųsti

BAIP vadovo gidas

BAIP Vadovo gidas – ketvirtinis leidinys apie kritinės IT infrastruktūros valdymą ir kitas, ne tik IT specialistams bet ir organizacijų vadovams aktualias temas.

Naujausias numeris – IT kaip paslauga: daugiau vertės verslui

Verslo aplinka sparčiai keičiasi – siekdamos išlikti konkurencingos, įmonės privalo veikti greičiau, išgryninti verslo procesus, lanksčiai reaguoti į pokyčius, atsiverti inovacijoms.

Kaip ITaaS padeda šiuos tikslus pasiekti? Paslaugų modelis leidžia maksimaliai IT poreikius pritaikyti verslo reikmėms. Įmonės užsako IT paslaugas, kurios padeda pasiekti verslo tikslus, didina veiklos efektyvumą, tarnauja konkretiems įmonės vartotojų poreikiams.

ITaaS modelis keičia organizacijos valdymą – technologijos tarnauja konkretiems įmonės vartotojų poreikiams. Keičiasi IT specialistų rolė – mažiau rūpesčių IT sistemų priežiūrai, o daugiau dėmesio verslo tikslams. Plačiau apie virsmą į ITaaS modelį naujame Vadovo gido numeryje.

IT sprendimai vartotojams

Galima daug kalbėti apie IT infrastruktūros atsparumą, bet jūsų darbuotojams kritiškiausia IT dalis – jų pačių darbo vietos. Kompiuteris turi veikti, spausdintuvas spausdinti, o laiškai išsisiųsti. Organizacijose, kuriose kompiuterinių darbo vietų skaičius siekia 100 ir daugiau, užtikrinti IT vartotojų lūkesčius ir juos suvaldyti tampa rimtu iššūkiu. Šiame leidinyje pristatomos IT ūkio valdymo paslaugos ir sprendimai kuriantys pridėtinę vertę visai organizacijai.

 

Daugiau ieškokite BAIP Slideshare paskyroje arba prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir kartą per ketvirtį naujausią numerį gaukite tiesiai į savo el. pašto dėžutę.

Ankstesni numeriai:

 

Gaukite BAIP Vadovo gidą į savo el. pašto dėžutę
Įvestas el. paštas neteisingas.
Prenumeruoti
! paspauskite čia !