Susisiekite
Parašykite mums:
Adresuoti:

Siųsti

Taikomųjų programų valdymas ir priežiūra

Taikomųjų programų valdymo ir priežiūros paslauga apima:

  • Skaitmeninės patirties stebėseną (Digital Experience Monitoring, DEM). Sparčiai besivystanti technologija stebi tiek žmonių, tiek mašinų interakcijas su verslo aplikacijomis ir paslaugomis.
  • Aplikacijų radimą, sekimą ir diagnostiką (Application discovery, tracing and diagnostics, ADTD). Vizualizuodamas aplikacijų serverių tarpusavio interakcijas, įrankis padeda identifikuoti sutrikimus, jų priežastis ir greičiau panaikinti veiklos sutrikimus.
  • Aplikacijų analitiką (Applications analytics, AA). Automatiškai identifikuoja nukrypimų nuo įprastos HTTP/S transakcijų veiklos šaltinius.

BAIP taikomųjų programų valdymo ir priežiūros paslaugą teikia vieną, arba kaip integruotą kritinės IT infrastruktūros priežiūros komponentą. Įmonės technologai specializuojasi AppDynamics ir Oracle technologiniuose sprendimuose, o konkretūs įrankiai parenkami atsižvelgant į konkretaus kliento veiklos specifiką ir poreikius.

Paslauga rekomenduojama didelėms organizacijoms, naudojančioms skirtingas, bet tarpusavyje sąveikaujančias aplikacijas, kurių veiksnumas yra kritiškai svarbus pagrindiniams veiklos procesams.

Klientams siūlome:

  • 15 dienų PoC (Proof of concept)
  • Įdiegimą naudojant kliento infrastruktūrą ir valdant iš Lietuviško debesies
  • Integraciją į bendrą kritinės IT infrastruktūros valdymo ir priežiūros paslaugą

Apie aplikacijų valdymą ir priežiūrą:

Partneriai

Kokybės užtikrinimas

Norite sužinoti daugiau? Susisiekite

Adresuoti:

Siųsti