Susisiekite
Parašykite mums:
Adresuoti:

Siųsti

Oracle

„Oracle“ yra vienas didžiausių programinės įrangos žaidėjų pasaulinėje IT rinkoje. Geriausiai žinomas dėl duomenų bazių sprendimų, šiandien gamintojas aktyviai vysto savo integruotų debesų kompiuterijos ir taikomųjų programų greitaveikos valdymo sprendimų asortimentą, po „Oracle Integrated Cloud“ skėčiu talpinantį IaaS (Infrastructure as a Service), PaaS (Platform as a Service), SaaS (Service as a Service) ir DaaS (Data as a Service) paslaugas.

Kaip stipriąsias savo puses jie akcentuoja hibridinės debesijos kompetencijas ir duomenų vizualizacijos bei analitikos sprendimus. IT rinkos analitikai „Gartner“ „Oracle“ platformos įvairiapusiškumą 2017 m. įvardino kaip vieną rinkos lyderių (Magic Quadrant for Enterprise Integration Platform as a Service 2017).

BAIP privalumai

Su „Oracle“ dirbame jau dešimt metų, turime Auksinį partnerystės statusą. Mokame naudotis dauguma jų duomenų bazių valdymo įrankių, BAIP komandoje turime sertifikuotų duomenų bazių  ir aplikacinių platformų administratorių, o naujausia bendra tema – taikomųjų programų greitaveikos valdymas.

Auksinė partnerystė su „Oracle“ leidžia lanksčiai pasiūlyti klientui tinkamiausius sprendimus. BAIP IT infrastruktūros architektai parenka kliento poreikius atitinkančius „Oracle“ sprendimus, juos diegia ir prižiūri. Klientams, turintiems vidinius IT specialistus su reikalingomis kompetencijomis kasdienei veiklai, BAIP siūlo ekspertines konsultacijas ir tarpininkavimą padedant įsigyti reikalingą sprendimą optimaliausiomis sąlygomis.

Mūsų kartu įgyvendinti projektai:

  • Mokilizingas „Oracle“ infrastuktūros migracija
  • DPD „Oracle“ infrastruktūros atnaujinimas ir migracija
  • Gyventojų registro tarnybos ir Centrinės Hipotekos įstaigos (dabartinis Registrų centras) „Oracle“ infrastruktūros priežiūra pagal CIMF
  • Nacionalinės Mokėjimų Agentūros prie LR Žemės ūkio ministerijos „Oracle“ infrastruktūros priežiūra pagal CIMF, migracija į naujas versijas, migracija tarp techninės įrangos platformų, virtualizacijos platformos įgalinimas

Mūsų siūlomos paslaugos su „Oracle“ sprendimais:

Kreipkitės dėl „Oracle“ sprendimų

Adresuoti:

Siųsti