Susisiekite
Parašykite mums:
Adresuoti:

Siųsti

MobileIron

MobileIron yra vienas pagrindinių verslo mobilumo sprendimų lyderių pasaulyje. Jo sprendimai padeda organizacijoms centralizuotai valdyti mobiliuosius įrenginius ir užtikrinti organizacijai priklausančių duomenų saugumą. Įmonės visame pasaulyje pasitiki MobileIron dėl plečiamos architektūros, sparčiai diegiamų inovacijų ir taikomų geriausių mobiliųjų IT sprendimų tiekimo  praktikų.

MobileIron jau septintus metus iš eilės patenka į Gartner Magic Quadrant for Enterprise Mobility Management Suites. 2017 m. jis įvardintas kaip sektoriaus lyderis.

BAIP integruoja MobileIron siūlomus sprendimus į savo IT infrastruktūros priežiūros paslaugas. Sprendimai parenkami pagal konkretaus kliento poreikius, prieš atliekant diegimą tam tinkamai paruošiama IT infrastruktūra, atliekami diegimo, konfigūravimo, testavimo ir paleidimo darbai. Pagal organizacijos poreikius apmokomi jos vidiniai administratoriai arba priežiūra vykdoma BAIP specialistų.

 

Pagrindiniai MobileIron sprendimai:

  • Mobilių įrenginių valdymas (MDM – Mobile Device Management). MobileIron platforma IT specialistams leidžia valdyti įvairius įrenginius ir užtikrinti jų saugumą, automatiškai pateikti įmonės nustatymus tokius kaip Wi-Fi ir VPN ir teikti galutiniams vartotojams saugią prieigą prie įmonės vidinio pašto. Jei įrenginys neatitinka saugumo reikalavimų, IT gali apriboti prieigą prie įrenginyje esančių įmonės resursų bei juos pašalinti nuotoliniu būdu, nepaliečiant galutinio vartotojo asmeninių duomenų. Tai leidžia pilnai valdyti įmonės resursus nepažeidžiant galutinio vartotojo privatumo.
  • Mobilių aplikacijų valdymas  (MAM – Mobile Application Management). MobileIron suteikia  sprendimą nustatantį, pristatantį, apsaugantį ir išvalantį mobilias aplikacijas. Su šiais pajėgumais, organizacijos IT gali valdyti visą aplikacijos gyvavimo ciklą: nuo aplikacijų pateikimo darbuotojams per saugią privačią aplikacijų vitriną Apps@work iki įmonės aplikacijų atskyrimo nuo asmeninių naudojantis Appconnect.
  • Mobilaus turinio valdymas (MCM – Mobile Content Management). Organizacijos IT gali suteikti vartotojams galimybę saugiai prieiti ir valdyti įmonės resursus per tokias turinio talpyklas kaip SharePoint, WebDav ir CIFS. Mobile Iron turinio valdymas taip pat užtikrina, jog visi prie įmonės elektroninio pašto prisegti dokumentai būtų užšifruoti ir pasiekiami naudojantis autorizuotomis aplikacijomis kaip Docs@work.
  • BYOD (Bring Your Own Device). Tai galimybė galutiniam vartotojui naudojant savo pasirinktą, asmeninį įrenginį pasiekti ir valdyti imonės resursus atskiriant įmonės ir asmeninius duomenis. MobileIron sprendimas palaiko kelias mobilias operacines sistemas, todėl IT specialistai gali suteikti pilną prieigą prie įmonės resursų ir nustatyti apribojimus skirtingiems vartotojams,  nepriklausomai nuo to, kokį įrenginį jie naudoja. MobileIron mobilių įrenginių valdymo sprendimas suteikia IT organizacijoms galimybę pasirinktinai ištrinti įmonės duomenis iš galutinio vartotojo įrenginio, įskaitant įmonės paštą, aplikacijas, turinį, dokumentus, nustatymus ir sertifikatus, nepaliečiant esamų asmeninių duomenų. Taip apsaugomi abiejų šalių – įmonės ir galutinio vartotojo interesai bei privatumas.

 

Susisiekite

Adresuoti:

Siųsti