Susisiekite
Parašykite mums:
Adresuoti:

Siųsti

Kompiuterinių darbo vietų priežiūra

Paprastai kompiuterinių darbo vietų priežiūrą apsunkina spontaniško organizacijos IT ūkio augimo pasėkmės – didelė naudojamos techninės ir programinės įrangos įvairovė, jų naudojimą reglamentuojančių tvarkų nebuvimas ir išsiskiriantys IT departamento bei kitų darbuotojų lūkesčiai IT valdymui.

Paslaugos privalumai:

 • Darbo vietų standartizacija, optimizacija. Įvedus vieningą operacinių sistemų ir biuro paketų standartą, galima greičiau šalinti incidentus, vykdyti pakeitimus, naujinimus ir prižiūrėti visas kompiuterines darbo vietas. Organizacijai tampa lengviau valdyti su šiomis veiklomis susijusius kaštus ir didinti jų efektyvumą.
  Klientui taip pat patariame kaip optimaliau išdėstyti techninę įrangą, įvertiname ar yra perteklinės įrangos, kurios būtų galima atsisakyti.
 • Centralizacija. Įdiegus centralizuotus kompiuterinių darbo vietų pakeitimų, naujinimų ir priežiūros sprendimus, galima dalį operacijų vykdyti nuotoliniu būdu. Centralizuotai rūpinantis programinės ir techninės įrangos atnaujinimais, reikalingų licenzijų įsigijimu ir kitais darbais išvengiama neplanuotų veiklos trikdžių dėl įrangos nusidėvėjimo ar
  laiku neatliktų atnaujinimų.  

Spausdintuvų priežiūra

Organizacijų augimą žymi ne tik skaitlinė plėtra, bet ir mąstymo pokyčiai, didėjantys reikalavimai paslaugų kokybei ir nebepasitikėjimas šabloniniais sprendimais. Dirbdami su tokiomis organizacijomis gilinamės į jų veiklos specifiką ir taikydami nuolatinio tobulėjimo principus, išvystome tik vienam, konkrečiam klientui, skirtus aptarnavimo procesus. Įgyta patirtis vėliau multiplikuojama gerinant bendrą BAIP paslaugų kokybę.
Kelios galimybės, praplėčiančios kompiuterinių darbo vietų priežiūros paslaugų apimtį:

 • Kompiuterinių darbo vietų nuoma
 • Dedikuoti specialistai nuolat dirbantys kliento patalpose
 • Padidintos saugos sprendimai. Įvertinami organizacijos saugos poreikiai, pažeidžiamiausios IT ūkio vietos ir parenkamos bei įdiegiamos prevencinės saugos priemonės:

IT saugos sprendimai

Kompiuterinių darbo vietų migracijos paslauga

Kraustantis į naujas patalpas, sparčiai plečiantis ar atnaujinant naudojamus technologinius sprendimus, organizacijoms prireikia greitai ir vienu metu permigruoti didelį kiekį kompiuterinių darbo vietų.

 • Užtikriname, kad migracijos metu nebūtų prarasti organizacijos ir darbuotojų duomenys
 • Darbus suplanuojame ir įgyvendiname taip, kad migracija nesutrikdytų įprastinio organizacijos darbo

Susisiekite

Adresuoti:

Siųsti