Susisiekite
Parašykite mums:
Adresuoti:

Siųsti

Hiperkonverguotos infrastruktūros sprendimai

Hiperkonverguota infrastruktūra (Hyperconverged infrastructure) kurį laiką buvo sutinkama su nepasitikėjimu, bet dabar vis dažniau (ESG, 2016) atsiduria IT departamentų strateginiuose planuose. Kas tai ir kodėl verta atkreipti dėmesį į jos galimybes?

Plans for hyperconverged solutions

Organizacijų veikla tampa vis imlesnė duomenims ir kitiems technologiniams resursams. Sparčiai augant poreikiams IT gali tapti veiklos apribojimu, keliančiu nepatogumus ir potencialiai – finansinius nuostolius. Kaip to išvengti?

Investicijos į standartinę IT infrastruktūrą brangios, užtrunka ir yra komplikuotos. Ilgalaikę organizacijos perspektyvą tampa vis sunkiau tiksliai numatyti, todėl priimant sprendimus dėl naujų projektų svarbus kiekvienas argumentas už ar prieš. Infrastruktūra, kurios rytoj gal nebereikės ar nebeužteks tokiu atveju gali gan ilgam užstrigti tarp patvirtinimų.

Hyperconverged infrastructure (hiperkonverguota infrastruktūra) sprendžia būtent šią problemą – kaip IT iš verslo augimą apribojančio elementą paversti augimo varikliu kartu išsprendžiant sparčiai augančiam ir investicijas atsargiai vertinančiam verslui kylančias problemas. Prieš kelis metus šis, virtualizacijos ir debesų kompiuterijos galimybes apjungiantis, sprendimas dar buvo sunkiai pasiekiamas Lietuvos įmonėms, bet ištobulėjus technologijoms, kaina tapo žymiai priimtinesnė.

Kada verta svarstyti apie hyperconverged infrastruktūrą?

  • Kai susiduriate su IT infrastruktūros lankstumo trūkumu, pavyzdžiui, kai kuriant naują produktą reikia greitai trumpam laikui gauti papildomų resursų
  • Kai susiduriate su greitaveikos problemomis ir tradiciniai sprendimai nebepatenkina jūsų lūkesčių IT infrastruktūros veiksnumui
  • Ieškote būdų efektyviau valdyti su IT infrastruktūra susijusius kaštus
  • Bet kokie IT infrastruktūros sutrikimai kelia per didelę grėsmę jūsų veiklos tęstinumui ir norite maksimaliai sumažinti jų tikimybę.

DELL EMC sprendimo privalumai:

DELL EMC hyper converged infrastructure benefits

Daugiau informacijos

Pasitarkite dėl jums tinkamiausio sprendimo

Adresuoti:

Siųsti