Susisiekite
Parašykite mums:
Adresuoti:

Siųsti

Duomenų saugojimo sprendimai

Technologijos kuria vertę ir padeda įveikti verslo iššūkius. Vis daugiau įmonių tai supranta ir sėkmingai skaitmenizuoja verslo procesus – popierinius dokumentus keičia elektroniniais, diegia produktyvumo sprendimus (bendradarbiavimas, laiko apskaita, ryšių su klientais valdymas).

Tačiau skaitmenizuodami verslą sukuriate daugiau duomenų. Tai svarbi įmonės informacija, kurią norite lengvai pasiekti iš bet kurio organizacijos kompiuterio. Ne tik pasiekti, bet ir valdyti bei analizuoti. Suprantama, norite, kad duomenys būtų maksimaliai saugūs.

DUOMENŲ SAUGOJIMO SPRENDIMAI – PAGAL JŪSŲ POREIKIUS

Tai, kas mums – tiesiog dar vienas duomenų centras, jums – investicija į verslo augimą. Kad ši investicija būtų sėkminga, renkantis duomenų saugojimo sprendimus, svarbu atsižvelgti į šiuos principus:

ikonu-juosta

 

SPRENDIMŲ DAUG – SVARBU IŠSIRINKTI EFEKTYVIAUSIĄ

ikona-01 ikona-02 ikona-03 ikona-04 ikona-05

  • NAS duomenų saugyklos yra skirtos saugoti failus – pavyzdžiui, dokumentų archyvus, nuotraukas ir vaizdo medžiagą.
  • SAN duomenų saugyklos yra skirtos duomenų blokams ir duomenų bazėms. Dažniausiai tai būtini įmonės veiklos duomenys (pvz. finansinės ataskaitos, sąskaitos faktūros).
  • Privati debesija – įprasta debesijos paslauga, tik duomenų centras ir įranga yra įmonės patalpose, o ne naudojamasi išorės tiekėjo paslauga.
  • Vieša debesija – duomenų centro paslauga perkama išorės tiekėjų, o užsakovas gauna prieigą prie savo duomenų.
  • Hibridinė debesija – duomenų centras yra įmonės patalpose, tačiau yra susietas ir su vieša debesija. Šis variantas leidžia išnaudoti platesnes debesijos galimybes ir atsižvelgti į specifinius įmonės poreikius.

Išsiaiškiname kliento poreikius, pagal juos parenkame, įdiegiame ir padedame prižiūrėti duomenų saugojimo sprendimus.

BAIP turi sukaupusi didele patirtį duomenų saugojimo sprendimų srityje. Išsiaiškiname kliento poreikius, pagal juos parenkame, įdiegiame ir padedame prižiūrėti duomenų centrų sprendimus.
Klientams, ieškantiems sprendimo ne tik duomenų centrui, bet ir savo verslo tobulinimui siūlome dvigubą konsultaciją su BAIP duomenų centrų specialistu ir „Acena“ verslo produktyvumo sprendimų konsultantu.

Duomenų apimtys organizacijose auga neįtikėtinais tempais

duomenu-sprogimas

KAIP SUVALDYSITE AUGIMĄ?
SPRENDIMŲ TURIME DAUG – LAIKAS PASITARTI

Susitarkite dėl konsultacijos

Adresuoti:

Siųsti