Susisiekite
Parašykite mums:
Adresuoti:

Siųsti

Duomenų bazių valdymas

Jūsų duomenų bazės to vertos. Oracle kompetencijos, CIMF kokybė

Duomenų bazės garsėja savo užgaidomis ir nenuspėjamumu. Jų priežiūrai reikia ne tik didelės kantrybės, bet, pripažinkime, ir sėkmės. Kartais tik vienas neatsargus žingsnis gali sukelti tikrą uraganą.

Tą nelengva paaiškinti kolegoms ar klientams, nekantriai laukiantiems, kada galės tęsti dėl duomenų bazių sutrikimų sustabdytus darbus. Geresnis sprendimas – užtikrinti, kad sutrikimų būtų kuo mažiau ir jie būtų kuo greičiau išsprendžiami. BAIP komanda sėkmingą duomenų bazių priežiūrą grindžia dviem elementais: Oracle kompetencijomis ir CIMF kokybės standartais.

Oracle administravimo ir priežiūros kompetencijos apima ne tik įprastinius sertifikatus. Per 14 kritinės IT infrastruktūros priežiūros patirties metų BAIP specialistai užsigrūdino spręsdami sudėtingiausius duomenų bazių gedimų atvejus šalyje – tokių gyvenimiškų kompetencijų nesuteikia jokie mokymo kursai. Kelios dešimtys prižiūrimų duomenų bazių valstybės ir verslo organizacijose BAIP administratorius verčia būti nuolat budrius ir pasiruošusius užtikrinti kuo sklandesnį kliento darbą.

Paslaugų teikimo kokybę užtikrina CIMF (Critical Infrastructure Maintenance Framework). Tai – praktikoje išbandyta kritinės IT infrastruktūros priežiūros, vystymo ir veiksnumo atstatymo paslaugoms skirta metodika, sukurta BAIP ekspertų remiantis geriausiomis praktikomis ITIL v3 ir laikantis ISO kokybės reikalavimų.

CIMF reglamentuoja duomenų bazių priežiūros ir administravimo paslaugos teikimą, naudojamas technologines priemones, rekomendacijų ir ataskaitų teikimą ir darbą su trečiosiomis šalimis – viską, ko reikia tvarkingam jų funkcionavimui. Tai neatskiriama BAIP klientams siūlomų konsultacijų ir vykdomų darbų dalis, užtikrinanti aukščiausios kokybės rezultatą.

Naudojamos metodikos

Partneriai

Susisiekime

Adresuoti:

Siųsti