Susisiekite
Parašykite mums:
Adresuoti:

Siųsti

Aukšto patikimumo, avarinio atstatymo sprendimai

Aukšto patikimumo (high availabitily) sprendimų projektavimo paslauga itin svarbi organizacijoms, kurių veikla tiesiogiai susijusi su IT įrangos veiksnumu. Neplanuotai sutrikus ar nutrūkus kritinės infrastruktūros veiklai, tokios organizacijos susiduria su rimtais veiklos nesklandumais, o jų pasekoje – finansiniais ir reputacijos nuostoliais.

Diegiant aukšto patikimumo sprendimus užtikrinama, kad itin svarbūs organizacijos duomenys yra tinkamai apsaugoti, o IT sistemos yra pritaikytos skirtingoms apkrovoms. Šiuo tikslu projektuojamos aktyvių ir pasyvių komponentų kritinės IT infrastruktūros sankaupos (angl. clusters), dubliuojama įranga (tarnybinės stotys, duomenų saugyklos, tinklo infrastruktūra ir t.t.), diegiama programinė stebėjimo įranga bei kt. Taigi, iškilę trukdžiai gali būti išspręsti be aktyvaus žmogaus įsikišimo ir išvengiant įrangos veiksnumo sustabdymo arba maksimaliai sumažinant jo trukmę.

Šiuo tikslu projektuojamos aktyvių ir pasyvių komponentų kritinės IT infrastruktūros sankaupos (angl. clusters), dubliuojama įranga (tarnybinės stotys, duomenų saugyklos, tinklo infrastruktūra ir t.t.), diegiama programinė stebėjimo įranga bei kt. Taigi, iškilę trukdžiai gali būti išspręsti be aktyvaus žmogaus įsikišimo ir išvengiant įrangos veiksnumo sustabdymo arba maksimaliai sumažinant jo trukmę.

Individualiems poreikiams pritaikyti sprendimai:

  • Rezervinis duomenų centras. Papildomas duomenų centras skirtas itin svarbių duomenų apsaugojimui. Sutrikus pagrindinio duomenų centro veiklai ar praradus reikalingus duomenis, jų kopijos pasiekiamos iš rezervinio duomenų centro, tokiu būdu užtikrinant veiklos procesų tęstinumą.
  • Hibridinis debesų sprendimas su Azure paslauga. Pagal poreikį naudojama papildomų viešųjų resursų prieiga Microsoft Azure aplinkoje.
  • Hibridinis debesų sprendimas LRTC. Pagal poreikį naudojama papildomų viešųjų resursų prieiga LRTC (Telecentro) duomenų centre.
  • Elastinga IT infrastruktūros architektūra. Keičiantis organizacijos duomenų apimtims, aukšto patikimumo sprendimai padeda lengviau ir greičiau prisitaikyti prie sparčiai išaugusių ar sumažėjusių resursų poreikio.

Kritinės IT infrastruktūros projektavimas

Naudojamos metodikos

Susisiekite

Adresuoti:

Siųsti