Susisiekite
Parašykite mums:
Adresuoti:

Siųsti
DPD duomenų centras perkeltas į Lietuvą
Atvejo analizė
2015-06-23

DPD duomenų centras perkeltas į Lietuvą

IT kritinės infrastruktūros paslaugų bendrovė BAIP perkėlė siuntų pristatymo kompanijos DPD duomenų centrą ir verslo valdymo aplikaciją iš Latvijos į Lietuvą. Nuo šiol Lietuvoje esančiu duomenų centru ir čia veikiančia verslo valdymo sistema naudojasi visi Baltijos šalyse veikiantys DPD padaliniai.
Nusprendus atnaujinti ir centralizuoti kritinę IT infrastruktūrą, trijose Baltijos šalyse veikiantys DPD padaliniai sutartinai pasirinko Lietuvą dėl gerai išvystytų duomenų centrų bei su jais susijusios infrastruktūros ir paskelbė kritinės IT infrastruktūros migracijos konkursą visose trijose Baltijos šalyse. Konkursą laimėjusi BAIP atliko esamos IT infrastruktūros analizę ir pasiūlė centralizuoto duomenų centro sprendimą su rezerviniu duomenų centru, bei užtikrino aukštą duomenų prieinamumą netikėto gedimo atveju. BAIP taip pat atliko IT infrastruktūros diegimo ir verslo aplikacijos migracijos darbus.
„Su DPD bendradarbiaujame kurį laiką, prižiūrime bendrovės kritinę IT infrastruktūrą, todėl džiaugiamės, kad klientas patikėjo mums šį atsakingą darbą. Migracijos procesas turėjo vykti itin sklandžiai, kad nesutriktų 24 val. per parą vykdomos operacijos visuose Baltijos šalių padaliniuose“, – sakė Gytis Umantas, BAIP generalinis direktorius.
Duomenų ir verslo valdymo aplikacijos migracija buvo sėkmingai įvykdyta per vieną savaitgalį. Pabaigusi migracijos darbus, BAIP vykdo centralizuotos IT infrastruktūros priežiūrą.
DPD tinklas – vienas iš tarptautinių siuntų pervežimo paslaugų lyderių, per dieną gabenantis 2,5 mln. siuntų. Tai našiausias Europoje kelių tinklas, apimantis 800 terminalų. Juo 24 tūkst. darbuotojų ir 18 tūkst. transporto priemonių siuntas pristato į 230 pasaulio šalių.

Sekite mūsų naujienas

Sužinokite naujienas pirmieji!
Įvestas el. paštas neteisingas.
Prenumeruoti
! paspauskite čia !