Susisiekite
Parašykite mums:
Adresuoti:

Siųsti

Mūsų patirtis

UAB BAIP – kritinės IT infrastruktūros paslaugų bendrovė, teikianti konsultacines skaitmeninės transformacijos  strategijos sudarymo ir įgyvendinimo  paslaugas, aukšto patikimumo (high availability) sprendimų, aukšto našumo skaičiavimo (high performance computing) sprendimų ir debesijos (cloud computing) sprendimų projektavimo, diegimo ir valdymo paslaugas, kritinės infrastruktūros priežiūros ir atsparumo užtikrinimo paslaugas.

Būdama lyderiaujančių pasaulio techninės ir programinės įrangos gamintojų verslo ir serviso partneris, BAIP savo klientams užtikrina visą tiekimo grandinės ir įrangos gyvavimo ciklo valdymą– nuo architektūros projektavimo, įrangos parinkimo, pristatymo ir įdiegimo, profesionalios priežiūros, garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas.

BAIP savo klientams taip pat teikia modernios, skaitmeninės darbo vietos strategijjos sudarymo konsultacines paslaugas ir jos įgyvendinimą, darbo vietos kaip paslaugos, daiktų interneto (Internet of things), informacinių kioskų ir spausdinimo-kopijavimo valdomas paslaugas (managed services).

30 metų
30 metų
Techninės ir programinės įrangos pirkimų planavimas ir valdymas
16 metų
16 metų
Kritinės IT infrastruktūros projektavimas,
diegimas ir priežiūra
13 metų
13 metų
IT konsultacijos
10 metų
10 metų
Kibernetinis saugumas
10 metų
10 metų
BAIP CIMF metodika
5 metai
5 metai
Mobiliųjų įrenginių valdymas

Mūsų požiūris

Visada įsiklausantis ir pirmiausiai sprendžiantis klientų situacijas
Paremtas stipriausių pasaulio gamintojų sprendimais ir savo išskirtinėmis metodikomis
Kompleksiškas

Kompetencijos

BAIP komanda pasižymi plačiu kompetencijų spektru – nuo sudėtingų kritinės IT infrastruktūros architektūros kūrimo uždavinių iki kasdienių techninio kompiuterinių darbo vietų aptarnavimo funkcijų. Darbuotojai nuolat gilina savo žinias dalyvaudami partnerių kvalifikacijos kėlimo programose ir vykdydami išskirtinius BAIP projektus visame pasaulyje.

 

Veiklos plėtra ir geografija

1988
Įkurta bendra TSRS - Austrijos įmonė „Baltic Amadeus“
1993
Įgytas autorizuoto „IBM“ verslo partnerio statusas
1996
„Cisco Systems Integrator“ partnerio statusas
2003
Įgytas „Microsoft Gold Certified Partner“ statusas
2007
Infrastruktūrinių projektų ir paslaugų verslas atskirtas į įmonę UAB „Baltic Amadeus infrastruktūros paslaugos“ („BAIP“)
2009
Įgyti Dell prekybos direct partnerio ir autorizuoto serviso centro partnerio statusai
2009
Pažangiausios paslaugų sektoriaus įmonės nominacija "Žinių ekonomikos forumo" apdovanojimuose
2010
Geriausia IBM storage produktų pardavėja du metus iš eilės
2011
Vieni iš tarptautinės EGI User Forum 2011 konferencijos organizatorių Vilniuje
2012
Įsidiegtas ISO20000 standartas
2013
Užaugo ir nuo BAIP atsiskyrė specializuota kibernetinių saugos paslaugų įmonė NRD CS
2014
Sparčiausiai augantis IBM infrastruktūros paslaugų pardavimo partneris, geriausias Dell saugyklų pardavimo partneris
2015
Viena sparčiausiai augusių Lietuvos įmonių projekte „Gazelė 2015“

„INVL Technology“ grupė

„INVL Technology“, kurios dalimi yra BAIP, veikia kaip į stambaus verslo ir valstybinius segmentus orientuotas IT įmonių klasteris. Jo 3 pagrindinės veiklos sritys yra: verslo klimato gerinimas ir e. valdymas, IT paslaugos ir programavimas, kibernetinė sauga. Grupės įmonės bendradarbiauja įgyvendindamos kompleksinius projektus ir papildydamos vienos kitų kompetencijas.

Šiuo metu didžiausios „INVL Technology“ investicijos yra įmonės Europoje (Lietuvoje, Norvegijoje, Estijoje, Moldovoje) bei R. Afrikoje (Tanzanijoje, Ruandoje ir Ugandoje): Norway Registers Development AS su dukterinėmis UAB NRD, UAB ETRONIKA, Norway Registers Development East Africa Ltd., Norway Registers Development Rwanda Ltd. bei Infobank Uganda Ltd.; UAB BAIP su dukterine UAB „Acena“; UAB NRD CS; UAB „Algoritmų sistemos“ ir „Andmevara“ AS su dukterine „Andmevara“ SRL.

Siekdama sukurti reikšmingą pritrauktų investicijų grąžą investuotojams, „INVL Technology“ investuoja į brandžias IT įmones, dirbančias sprendimų stambiam verslui ir valstybiniam sektoriui srityse, turinčias gamybinių pajėgumų Baltijos šalyse bei Rytų ir Vidurio Europoje ir sinergijos potencialą bendradarbiaujant su kitomis „INVL Technology“ įmonėmis. „INVL Technology“ siekia padidinti valdomų įmonių vertę suteikdama jų augimui ir papildomiems įsigijimams finansinį ir intelektinį kapitalą bei vadovybės paramą, taip pat – padėdama globalizuoti veiklą per pardavimų kanalus Rytų Afrikos ir Pietryčių Azijos rinkose.

 

BAIP patirtis